شرکت تأمین سرمایه دماوند (سهامی عام)

پست الکترونیک :

[email protected]

تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان سلطانی (سایه)
بن بست نادر، پلاک 1 ، طبقه اول

کد پستی : 1967759751

تلفن تماس :

021-79637000

اطلاعیه پرداخت سود سهام (اصلاحیه)

بدین­وسیله به اطلاع سهامداران محترم شرکت تامین سرمایه­ دماوند (سهامی عام) میرساند؛ برنامه زمان­بندی پرداخت سود سهام مصوب مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 1399/09/09 مربوط به دوره مالی 5 ماه و 22 روزه منتهی به 1399/06/31 از طریق واریز به حساب بانکی سهامداران محترم با عاملیت شرکت سپرده­ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) به شرح زیر است:

1-       سهامداران محترم حقیقی(سجامی)

سود سهامداران حقیقی که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن‌ها در سامانه سجام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه ثبت شده است در تاریخ 17 دی ماه 1399 به حساب بانک اعلامی آن‌ها واریز خواهد شد. از سهامداران محترمی که تاکنون در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت نکرده­اند، خواهشمند است جهت سهولت دریافت سود در اسرع وقت در سامانه سجام (www.sejam.ir) ثبت نام نمایند.

2-        سهامداران محترم حقیقی (غیر سجامی)

   سایر سهامداران حقیقی که موفق به ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام نشده‌اند می‌توانند از تاریخ 11 بهمن 1399 با مراجعه به هر یک از شعب بانک سینا و با به همراه داشتن اصل کارت ملی، سود سهام خود را دریافت   نمایند.

3-       صندوق­ها و سبدهای سرمایه­ گذاری

سود سهام صندوق­های و سبدهای سرمایه­ گذاری از تاریخ 11 بهمن ماه 1399 به حساب اعلامی آن‌ها واریز خواهد شد. لازم به ذکر است صندوق­ها و سبد­های سرمایه گذاری می‌بایست، اطلاعات صحیح حساب بانکی خود را نزد این شرکت از طریق فرم ذیل تکمیل و به همراه آگهی تاسیس و مجوز فعالیت ارسال نمایند.

4-       سهامداران محترم حقوقی

سود سهامداران حقوقی از ابتدای تیر ماه 1400 و ظرف مهلت قانونی به حساب اعلامی آن‌ها واریز خواهد شد. لازم به ذکر است سهامداران حقوقی می‌بایست اطلاعات صحیح حساب بانکی خود را نزد این شرکت از طریق فرم ذیل تکمیل و به همراه آگهی ثبتی و آخرین تغییرات ارسال نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانید با شماره ­های  22040684-021 اداره سهامداری شرکت تامین سرمایه دماوند (سهامی عام) تماس حاصل فرمایید.